1.1 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 20-21 EKİM 2018 BURSA

 

 

20-21 EKİM 2018

AÇIK ORTA DOĞU VE TÜRKİYE ŞAMPİYONSI SONUÇLARI

 

HAKEMLER:

SINAV :                                             CEM BAKACHAN 

KARAKTER TESTİ:                        AHMET KARATAŞ

KÖRUNG SV:                                   CHRİSTOPH LUDWİG

IRK STANDARTLARI:       CHRİSTOPH LUDWİG

 

HELFERLER:                       SEBAHATTİN GEZER VE SERKAN TAŞ

 

SOSYAL SINAVINI BAŞARI İLE GEÇENLER:

-FLORA VOM HİSARBERG – FİKRİ KILIÇ

-IRMA VON GİNA – TEOMAN ATEREN

-BEXTER VON KORRİSER SEE – BAYRAM-PELİN ALTAŞ

 

 

 

BH-REFAKAT SINAVINI BAŞARI İLE GEÇENLER:

-          LAYKA –SERKAN TAŞ

-          RİNGO –İZABELLA MASLOVSKAYA

 

 

KARAKTER TESTİ:

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KRAL SINIFINDA YARIŞMAK İÇİN  KATILIM ŞARTILARINDAN BİRİ BU TEST’DE BAŞARILI OLMAKTIR ,GEÇENLER KRAL SINIFINDA YARIŞMIŞLARDIR.

 

 

IRK STANDARTLARI GRUP TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI:

 

3-6 AY DİŞİLER: 

1. BAMBİ VOM HAUS FÜRSTNBRUNN  -MERT KAVŞUT

2. BABY VOM HAUS FÜRSTENBRUNN – SİNAN ÇİNİOĞLU

3.ISKA VON DER KOCAELİ  - TUNCAY REŞİT

 

UZUN TÜYLÜ: 1. FANTA VON DER KOCAELİ – BURAK BAŞCI

 

3-6 AY ERKEKLER:

                        1.HİLTON VON DER KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

                        2.BOND VOM HAUS FÜRSTENBRUNN – ERGÜN TURGAN

                        3.DARK VON HAUS GULERS – FULYA BATUM

 

                        UZUN TÜYLÜ: URSUS VON DER KOCAELİ – İSMAİL VARLI

 

6-9 AY DİŞİLER:

1.      ISA VON DR KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

2.      ZİNARELLA VOM HAUS FÜRSTENBRUNN – SİNAN ÇİNİOĞLU

3.      ZEYAN VON HAUS FÜRSTENBRUNN – ATİLLA SAMAN

 

 

6-9 AY ERKEKLER:

1.      BERTY VON LJULİN – TUNCAY REŞİT

2.      BRUNO TEAM KUMLİS  - CÜNEYT ÖZTÜRK

3.      ODİN VON GİNA – SUZAN UĞURLU



 

9-12 AY DİŞİLER:

1.      DOLCE VİTA VON HAUS LOTUS- METE KAHVECİ

2.      BARCA VOM FRANKENBERG – KRASTİO GEORDİEV

3.      NELİ VON DER KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

 

 

 

9-12 AY ERKEKLER:

1.      EİNSTEİN VON SOFANGA – BURAK KARAARSLAN

2.      EİGHT VON SOFANGA – BARIŞ EMRE ÇİLENTİ

3.      FİGO VON SOFANGA – FIRAT GÜL

 

 

12-18 AY DİŞİLER:

1.      DENİZ VON DER KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

2.      HEJA VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – MUSTAFA YILMAZ

3.      DELİLAH VON SOFANGA – BARIŞ EMRE ÇİLENTİ

 

UZUN TÜYLÜ: 1.DESTİNA VON HAUS HAVİN – CENGİZHAN SANCAR

                        2. TİNA VON PASTEUR – İBRAHİM NALBANT

 

12-18 AY ERKEKLER:

1.      SPARTACUS VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – SİNAN ÇİNİOĞLU

2.      YAMAN VOM KLAUSENER GRUND – SONER REŞİT

3.      İWAN VON FÜHRER SCHLOSS – DR.OKAN ORAL

 

UZUN TÜYLÜ: 1. HUGO VOM TEAM FÜRSTENBRUNN- GÜRSEL IŞIK

                       2. FOX VON DER KOCAELİ – RIZA SOYDEMİR

 

 

18- 24 AY DİŞİLER:

1.      KRİSTAL VON DER KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

2.      IRMA VON GİNA – TEOMAN ATEREN

3.      ELEKTRA VON TEAM TRUE BLOOD – ERGÜN TURGAN

 

UZUN TÜYLÜ: 1. LİLİ VON DER KOCAELİ – İSMAİL VARLI

 

 

18-24 AY ERKEKLER:

1.      CRONOS VON PYRAMİDS – MOHAMMED MUSTAPHA

2.      KİNG VON DER KOCAELİ – ERDAL KOŞUCUOĞLU

3.      TAİFUN VOM ALMANACH – KRASTİO GEORGİEV



24 AY ÜSTÜ AÇIK SINIF DİŞİLER:

1.      KOSİKA VON HAUS GHOR – CÜNEYT ÖZTÜRK

2.      IRMA VON DER KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

3.      LARA VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – SİNAN ÇİNİOĞLU

 

 UZUN TÜYLÜ: 1. DONATELLA VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – SİNAN ÇİNİOĞLU

                             2.GHİSE VON OTTOMAN – GÖKHAN AYDİLEK

 

 

24 AY ÜSTÜ AÇIK SINIF ERKEKLER:

1.      ARGO ZEVS – TANER ARSLAN

2.      ZİKO VON DER KOCAELİ – TAMER BAYRAKTAR

3.      NESH VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – AKIN ZİYA ÜNAL

 

UZUN TÜYLÜ: 1. IGOR VON DER KOCAELİ – TUNCAY REŞİT

 

 

24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF DİŞİLER:

1.      VA1-WOGAH VOM NURBURGRİNG – LİNO CALVO,SİNAN ÇİNİOĞLU

2.      V1 -DORİS FEETBACK  - DARKO OSTOJİN

3.      V2– KENZİ VON DEMRE – BARIŞ EMRE ÇİLENTİ

4.      V3 – COCO VOM KUCKUCKSLAND – TUNCAY REŞİT

 

 

 

24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF ERKELER:

1.      VA1 – BARON VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – SAİM CEM MUZIR

2.      VA2 – VAK VAGVÖLGYİ MİLTON – GEORGİ GEORGİEV

3.      VA 3– JUWİKA FRİSKO – SAM LİNGİER

4.      V 1 – GUS VOM SHEPERDLAND – ANASTASİA VOREDAU

5.      V 2 – KİNG VON SOFANGA – BARIŞ EMRE ÇİLENTİ

6.      V 3 -  TOM VON DER KOCAELİ – RIZA SOYDEMİR

 

Körung SV:   OPAL EL CALİFA  VE WOGAH VOM NURBURGRİNG

 

EN İYİ TSB DİŞİ:                 LYKA –SERKAN TAŞ

EN İYİ TSB ERKEK:           RİNGO - İZABELLA MASLOVSKAYA

 

NESİL GRUBU KUPALARI( SIRALAMA OLMAZ):

 

KİMBO VON DER KOCAELİ-TUNCAY REŞİT

 

KİNG VON SOFANGA – BARIŞ EMRE ÇİLENTİ

 

BARON VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – SAİM CEM MUZIR

ÜRETİCİ GRUBU:

1.      VOM TEAM FÜRSTENBRUNN – SİNAN ÇİNİOĞLU

2.      VON DER KOCAELİ  - FEYME REŞİT

 

 

ORGANİZASYON:SUZAN UĞURLU

Sayfa Araçları

Sayfayı Arkadaşına Gönder Sayfayı Yazdır