1.06 KOCAELİ ŞAMPİYONASI - GRUP ŞAMPİYONLARI-

 27 MART 2022 TARİHİNDE KOCAELİ IRK STANDARTLARI ŞAMPİYONASI DÜZENLENMİŞTİR.GRUP ŞAMPİYONLARI:

 

YARIŞMA GRUPLARI: 3-6 AY, 6-9 AY, 9-12 AY, 12-18 AY, 18-24 AY, 24 AY ÜSTÜ

 

  Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği 

IRK STANDARTLARI ŞAMPİYONASI

YER:    KOCAELİ    TARİH :27.03.2022   HAKEM: SİNAN ÇİNİOĞLU

 

GRUP ŞAMPİYONLARI

3-6 DİŞİLER:

VV1       VENİ VOM KYBELE                          AKİF AKSU,MERT KARAHAN

VV2       FLORA VON STARWOLF               TANER ARSLAN

VV3       VİDİ VON KYBELE                            SUAT KUZU,TUFAN SAKARYA

UZUN TÜYLÜ : VV1 FİA VON STARWOLF             TANER ARSLAN

3-6 ERKEKLER:

VV1       VARGAS VON TRUE BLOOD                        SONER,BETÜL REŞİT

VV2       FURBO VON STARWOLF                              CÜNEYT ÖZTÜRK

VV3       ROMA VOM HAUS AXU                               AKİF AKSU,MERT KARAHAN

6-9 DİŞİLER:

VV1       EMİLY VON TUNİ                                            TUNCAY REŞİT

VV2       AFRA VON GİNA                                             SUAT KUZU,TUFAN SAKARYA

VV3       GAYA VON HAUS LOTUS                             SERCAN ÖZCAN

6-9 ERKEKLER:  

VV1       SOLO VOM HAUS AXU                                 AKİF AKSU,MERT KARAHAN

VV2       GUS VON HAUS LOTUS                                                METİN ŞENTÜRK

VV3       FALCON VON STEİN                                       LATİF EROL

9-12 DİŞİLER:

VV1       CANDY VON BLACK STONE                         MURATKARATAŞ

VV2       ROZA VON TUNİ                                             TUNCAY REŞİT

VV3       İSTANBLUE VON PASTEUR                         MERT VRİCİOĞLU

9-12 ERKEKLER:

VV1       SCOBY FEETBACK                                           TUNCAY REŞİT

VV2       İBRA VON PASTEUR                                      HASAN ÖZTÜRK

VV3       TEAM TK’S BOSS                                             TAMAY KARATAŞ,EMİN YILMAZTÜRK

UZUN TÜYLÜ: VV1 ZIMBA VON HAUS AXU        AKİF AKSU,MERT KARAHAN

12-18 DİŞİLER:

SG1        VİTA VON TUNİ                                                              TUNCAY REŞİT

SG2        ZOE VON GİNA                                                               ESRA TEKER

SG3        ESTHER VOM HAUS AXU                             AKİF AKSU,MERT KARAHAN

12-18 ERKEKLER:

SG1        APPOLON VON HAUS HAVİN                    KADİR ÖZMEN

SG2        HERO VOM HAUS AXU                                AKİF AKSU,MERT KARAHAN

UZUN TÜYLU: SG1 HECTOR VON PASTEUR         CAN ÖZCAN

18-24 DİŞİLER:

SG1        ASYA VON SEWCO                                        SEVCAN YILMAZ

SG2        JOLY VON TUNİ                                                              HARUN ŞAN

SG3        İSA VON TUNİ                                                  TUNCAY REŞİT

UZUN TÜYLÜ: SG1 LORRİ VOM VASHAUS           SELÇUK UĞURDAN

18-24 ERKEKLER:

SG1        ALEX VON SEWCO                                         SEVCAN YILMAZ

SG2        NORTH VOM HAUS FÜRSTENBRUNN    KAZIM YILDIZHAN

SG3        RAVEN VOM TEAM FÜRSTENBRUNN    TAMAY KARATAŞ

UZUN TÜYLÜ:SG1 FİGO VOM HAUS AXU            YALÇIN ÖZÇEVİK

24 ÜSTÜ DİŞİLER:

V1          BADEM VON LJULİN                                     TUNCAY REŞİT

V2          MİA KEVİN TİMLESS                                      TAMAY KARATAŞ

V3          DOLCE VİTA VON HAUS LOTUS                DOĞA DEMİREL,METİN ŞENTÜRK

24 ÜSTÜ ERKEKLER:

V1          BRED VOM RADHAUS                                  AKİF AKSU,MERT KARAHAN

V2          DARKO VON DER KOCAELİ                          TUNCAY REŞİT

V3          ZORRO NASCANTE TEAM DEL SOL           CÜNEYT ÖZTÜRK

 

 

 

 

Sayfa Araçları

Sayfayı Arkadaşına Gönder Sayfayı Yazdır