1.5 KOCAELİ ŞAMPİYONASI 8 NİSAN 2018

8 NİSAN PAZAR GÜNÜ IRK STANDARTLARI ŞAMPİYONAMIZDA  SAYIN DİETER OESER HAKEMLİK YAPMIŞTIR.

 

 

 

YARIŞMA GRUPLARI:UZUN - KISA TÜYLÜ VE DİŞİ-ERKEK AYRI OLARAK 3-6 AY.6-9 AY.9-12 AY.12-18 AY.18-24 AY. VE 24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF

ŞAMPİYONLAR:

3-6 AY DİŞİLER ŞAMPİYONLARI:

  1. VV1 - Delilah von Sofanga - Barış Emre Çilenti
  2. VV2- CHELSEA vom HAUS AXU - Akif aksu serpil aksu
  3. VV3 - nelly von der Kocaeli - Tuncay Reşit

 

3-6 AY ERKEKLER ŞAMPİYONLARI:

  1. VV1 - Kronos Von der Kocaeli - Yasin Eren
  2. VV2 - Arno vom Klausener grund - Burak Ercan
  3. VV3 - arrow von pasteur - akın ziya ünal

    

6-9 AY DİŞİLER ŞAMPİYONLARI:

  1. VV1 - Ada von der Kocaeli - Tuncay Reşit
  2. VV2 - Bety von der Kocaeli - Tuncay Reşit
  3. VV3 - Uran v. Alf - Öner Bayer

6-9 AY ERKEKLER ŞAMPİYONLARI:

  1. VV1 - Goppy von der Kocaeli - Tuncay Reşit
  2. VV2 -  Gaspar vd Kocaeli - Atagün Baltacıoğlu


9-12 AY DİŞİLER ŞAMPİYONLARI:

  1. VV1- Irmak von der Kocaeli- Tuncay Reşit
  2. VV2- Ocean von Haus Mert - Barış Emre Çilenti
  3. VV3- Sandrav ljulin - Sevcan yılmaz

 

9-12 AY ERKEKLER ŞAMPİYONLARI:

  1. VV1- Yaman vom Klausener Grund- Soner Reşit
  2. VV2- OMEN VON HAUS MERT – NİGAR FERHATOĞLU
  3. VV3- Jeoxs von gina - Mutlu ucar

 

12-18 AY DİŞİLER ŞAMPİYONLARI:

1.      SG1- Mango von alfa- Suzan uğurlu & Murat temel

2.      SG2- Urma Noster Amicus - Cüneyt Öztürk

3.      SG3-  Kristal von der Kocaeli - Tuncay Reşit

 

12-18 AY ERKEKLER ŞAMPİYONLARI:

1.   SG1- King von der Kocaeli- Erdal Koşucuoğlu

2.   SG2- Sonko-Esko von der Kocaeli- Tuncay Reşit

3.   SG3- Kay von der KOCAELİ- Oğuz Ergün

 

18-24 AY DİŞİLER ŞAMPİYONLARI:

1.   SG1- irma von der Kocaeli- Tuncay Reşit

2.   SG2- Pandora V.Team Furstenbrunn- D ünaldı-O ilgay

3.   SG3- Vera von der Kocaeli - Esra-Serhat Karakayalar

 

18-24 AY ERKEKLER ŞAMPİYONLARI:

1.   SG1- isak vom zellwaldrand - mustafa nurlu

2.   SG2- Hanko Vom Emkendorferpark - Cüneyt Öztürk

 

24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF DİŞİLER ŞAMPİYONLARI:

1.      V1 Enci von der Kocaeli -- Tuncay Reşit

2.      V2- Roxy von Sofanga- Doğa B. B. DEMIREL

3.      V3- Odessa von astro- Suzan uğurlu

 

24 AY ÜSTÜ KRAL SINIF ERKEKLER ŞAMPİYONLARI:

1.   V1- Figo vom Petworld Team- Alper Potuk

2.   V2- Kimbo von der KOCAELİ- Tuncay Reşit

3.   V3- Pinocchio von appolonia- DENİZ ÜNALDI

 

 TSB: ENZO VON NAİSOF: İFADELİ

 

Sayfa Araçları

Sayfayı Arkadaşına Gönder Sayfayı Yazdır